Staráme sa klientom
o účtovníctvo
už niekoľko rokov.

Moje meno je Beáta Adamkovič a účtovníctvu sa venujem od roku 2003. Vyštudovala som Ekonomickú Univerzitu a som konateľkou spoločnosti ADAM’S Consulting, s.r.o., v ktorej s mojimi kolegyňami poskytujeme podnikateľom ten najlepší servis účtovnej agendy – komplexné služby v oblasti účtovníctva, daní a miezd, vrátane poradenstva v optimalizácií riešení.

Ing. Beáta Adamkovič

Ing. Beáta Adamkovič
konateľka, senior účtovníčka

Ing. Lenka Fedorová

Ing. Lenka Fedorová
junior účtovníčka

Systematické účtovníctvo šetrí čas
aj peniaze

Pri vedení účtovníctva nepracujeme len mechanicky, ale naopak spracúvame podklady včas a informujeme klienta o stave priebežne. Výsledok dostanete v dostatočnom predstihu a ostáva Vám čas na kontrolu, doplnenie a nápravu.

Rozdiel poznáte
v neštandardných prípadoch

Radíme klientom v rôznych situáciach v podnikaní, napr. pri zložitých prípadoch, pri žiadostiach firiem pre získanie úveru, eurodotácií, či GDPR. Tiež pri zakladaní firmy a zmenách v ORSR, poskytujeme ekonomické poradenstvo, spracujeme transférovú dokumentáciu a pod.

Kvalita za cenu
dvoch káv denne

Naše účtovníctvo je profesionálne a zároveň aj cenovo dostupné. Klientov si vážime a pristupujeme k nim individuálne aj v cenovej oblasti, preto je cena za naše služby výsledkom spokojnosti oboch strán. Ak sa rozhodnete vyskúšať naše služby, zaplatíte približne toľko, ako za pár káv denne.

Ušetríme vám viac
ako nám zaplatíte!

Kontaktujte nás a my vám obratom poskytneme všetky potrebné
informácie súvisiace so spoluprácou vrátane cien našich služieb.

Platca DPH?
ÁnoNie

ADAM’S Consulting, s.r.o.

Szakkayho 1,
040 01 Košice
IČO: 438 86 418
IČ DPH: SK2022536318

+421 948 95 27 27
uctovnictvo@adamsconsulting.sk

Mail
ADAM'S Consulting - navigácia
ADAM'S Consulting - navigácia